ELEKTRİK ABONELİĞİ TAŞIMA
 / / Elektrik Aboneliği Taşıma

Elektrik Abonelik Taşıma

Elektrik kullanımı ve bunu ön plana çıkaran şirketler, çoğu zaman özel sektörün varlığını geri planda tutuyor. İndirimli elektrik dönemi artık oldukça revaçta olduğu için, 220PLUS bu konuda tüm çalışmalarını sürdürüyor ve en verimli seçenekleri sizlere sağlıyor. Elektrik aboneliği, elektrik tüketimi ve indirimli elektrik kullanımı için ihtiyacınız olan her türlü desteği ve teknik bilgiyi sizlere sağlayan 220PLUS, bu konudaki en iyi ve en uygun fiyatlarını sunmaya devam ediyor. Ayrıcalıklı ve bir o kadar da verimli bir elektrik kullanımı için, zaman kaybetmeyin ve elektrik aboneliği taşıma işlemleriniz için bizlere ulaşın. Ödenmemiş borcunuz yok ise ve elektrik faturalarınızdan şikayetçi iseniz, rahatlıkla aboneliğinizi geçirebilirsiniz. Dijital sayaç işlemleri ve bu konuda sizlere dair önemli ölçüde kolaylık sağlayacak takip çalışmaları için, 220PLUS ideal çözümler sağlayacak. Genellikle küçük işletmelerden tutun da, yoğun elektrik kullanan evlere varıncaya kadar bu tip çözümlere ihtiyacı olan insanların en büyük artısı, daha ekonomik ve indirimli fiyatlara ulaşarak bu hizmeti almasıdır. İş yeriniz ve evleriniz için dijital sayaç kullanıyorsanız, kolaylıkla geçiş işlemlerini organize edebilirsiniz.

Başvurunuzu yapmak için hemen tıklayın veya 444 6 220 no’lu çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizle iletişime geçin. Ayrıca basvuru@220plus.com.tr adresimizden de başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. B süre zarfında. Siz sadece e-posta adresinize gelen sözleşmeyi imzalayıp, bir elektrik faturası örneği ve TC kimlik numaranızla birlikte adresimize gönderin. Geriye kalan tüm geçiş işlemlerini biz hallederiz. Tüm süreç bu kadar kolay ve rahat bir şekilde ilerliyor. Dijital dünyanın önüne çıkan her türlü yenilikçi enerji kullanımı için, zaman kaybetmeyin ve sitemiz üzerinden başvuru işlemlerinizi rahatlıkla organize edin. Uygun koşullar sağlandığında hiçbir ek ücret ödemeden 220PLUS’a geçersiniz.

Başvuru sürecinde elektriğiniz kesilmez, sayacınız değişmez. Bu sayede sıkıldığınız ve bıktığınız yüksek elektrik ücretlerinden daha indirimli bir fiyat üzerinden elektrik kullanımına başlayabilir, elektrik abonelinizi rahatlıkla taşıyabilirsiniz.