ELEKTRİK ABONELİĞİ TAŞIMA
 / / Elektrik Aboneliğinizi Kolayca Taşıyabilirsiniz

Elektrik Aboneliğinizi Kolayca Taşıyın

Bir elektrik tüketicisi olarak artık siz de istediğiniz özel bir tedarikçi firma ile çalışabilir, indirimli elektrik kullanmanın avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Siz de gerekli koşulları sağlayıp, hemen Serbest Tüketici sıfatını kazanabilirsiniz. Nasıl mı?

Öncelikle size indirimli elektrik kullanmanın tam olarak ne anlama geldiğinden bahsetmek istiyoruz.

Eğer yıllık elektrik kullanımınız 2000 kWh’dan fazla ise yani bir başka anlatım ile aylık ortalama 69TL’den fazla elektrik faturası ödeme işlemi gerekleştiriyor iseniz siz de, 2017 yılı itibariyle Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK)’nun belirlediği kanun çerçevesinde “Serbest Tüketici” sınıfına giriyorsunuz demektir. İşte elektrik aboneliğinizi istediğiniz herhangi bir tedarikçi firmaya taşıyıp, indirimli elektrik kullanabilmeniz için size fırsat. Bu durumda, hiç vakit kaybetmeden, oldukça kolay bir şekilde elektrik aboneliğinizi taşıyabilir, bu işlem sonucunda elde edebileceğiniz ekstra faydalar için kapı açabilirsiniz.

Elektrik Aboneliğinizi Taşımanız Çok Kolay!

İster bireysel, isterseniz bir işyeri sahibi olarak, elektrik aboneliğinizi seçtiğiniz herhangi bir tedarikçi firmaya taşımanız sandığınızdan çok daha kolay. Bu işlem sırasında herhangi bir sayaç, kablo değişimi ve bunun gibi altyapısal bir dönüşüm yaşamaz, herhangi bir elektrik kesinti ile karşı karşıya kalmazsınız. Abonelik taşıma anlamındaki başvurularınızı, seçtiğiniz özel tedarikçi firmaların internet siteleri aracılığı ile oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem sonrasında yalnızca bir sözleşme imzalamanız gerekmektedir.

Eğer dijital sayacınız mevcut ise, herhangi bir sayaç değişikliği de yaşamanız söz konusu değildir. Yine aboneliğinizi taşırken, herhangi bir tesisat değişikliği de olmayacak, tıpkı basit bir numara taşıma işlemi gibi bir işlem gerçekleşecektir.

Aboneliğinizi 220PLUS’a Taşımanın Ayrıcalığını Yaşayın!

220PLUS, elektrik aboneliğinizi taşıyarak elde edebileceğiniz avantajları maksimize edebileceğiniz en doğru adres. Bir elektrik abonesi olarak “Serbest Tüketici” anlamında uygun koşulları sağlandığınızda, hiçbir ek ücret olmadan, yani herhangi bir elektrik aboneliği ücreti ödemeden 220PLUS’a geçmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Aboneliğinizi 220PLUS’a taşırken, bu süreçte kullandığınız elektrik hiçbir şekilde kesilmez, kullandığınız sayacınız değişmez. Tüm bu kolaylıkların yanında tabi ki 220PLUS’lı olmanın size sunacağı eşsiz avantajların keyfini çıkarabilir, elektrik faturası ödeme anlamındaki tasarruflarınız ile hayatınızı renklendirebilirsiniz.