220PLUS Elektrik Tarifelerinin Faydaları
 / / 220Plus Elektrik Hizmetinin Faydaları

Elektrik Hizmetinin Faydaları

Elektriğin özel sektör desteği ve elektrik hizmetleri ile temin edilmesi konusuna geldiğimiz zaman, bizden alacağınız elektrikler için hem uygun fiyatlar sunuyor, hem de pek çok fayda sağlıyoruz. Size uygun elektrik tarifesini seçerek, elektrik faturası miktarına göre elde edeceğiniz elektrik tasarruf miktarını özel faydalara dönüştürebiliyorsunuz ayrıca. Pek çok markadan geçerli olan indirim kuponları ve buna benzer fırsatlara ek olarak, garanti hizmetleri ve büyük markalara özel destekler de sizleri bekliyor. Mağazalar ile yapılan anlaşmalar çerçevesinde yer alan pek çok özel fırsat, elektrik hizmetlerine ek olarak bir renk katıyor ayrıca tüm elektrik kullanımlarınıza. Bilinçli bir müşteri ile organize edilen bilinçli ve kaliteli faydalar, sizleri de çok mutlu edecek ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleriniz konusunda daha rahat noktalara değinebileceksiniz.

Faydalardan Eureko Kobim Garantide Faydası

Eureko Kobim garantide hizmeti, bir nevi kobiler için garanti sigortası desteği sunuyor. Eureko Kobim Garantide sigortası ile işyerinizi ve mallarınızı sigortalayabiliyorsunuz. Yangın, deprem, hırsızlık, terör risklerine karşı 10,000 TL tutarında bir kapsam, cam kırılması için ise 1,500 TL tutarında bir kapsam sizleri bekliyor. Size özel poliçeler organize eden Eureko Kobim Garantide hizmeti sayesinde, iş yerinizde olası olarak meydana gelecek olan hasarları daha rahat önleyebilirsiniz. Aklınıza gelen tüm çalışmalar ve estetik seçeneklere özel olarak yapılacak her türlü poliçe fırsatı adına detaylı bilgileri, bizzat alabilirsiniz.

Eureko Eşyam Garantide  Sigortası

Eureko Eşyam Garantide  Sigortası, evinizi yangına, hırsızlığa, dahili su baskınları, sel, deprem risklerine karşı koruyan bir sigorta hizmetidir. 20,000 TL’ye kadar koruma sağlayan bu hizmet, cam kırılması için ise 500 TL değerinde bir poliçe sağlıyor. Size özel hizmet politikaları ile oldukça önemli çözümler üreten sigorta seçeneklerini her zaman ön plana çıkaran Eureko Eşyam Garantide sigortası, daha rahat bir yaşamın vazgeçilmezi olan güven unsurunu evinize kadar taşıyor. Hem evinizi güvene almanın, hem de huzurunuzu sağlamlaştırmanın en temel maddelerinden olan sigorta hizmetini, Eureko Eşyam Garantide sigortası ile organize ederek, sizler de ihtiyaçlarınıza uygun kaliteli çözümlere ulaşabilirsiniz.