İNDİRİMLİ ELEKTRİK KULLANIMI
 / / İndirimli Elektrik Kullanımı ve Size Sağlayacağı Faydalar

İndirimli Elektrik Kullanımı ve Faydaları

Aylık ortalama 69 TL’den daha fazla elektrik faturası ödüyorsanız, artık siz de “Serbest Tüketici” sınıfına giriyor ve indirimli elektrik kullanabilmenin avantajlarını doyasıya yaşayabiliyorsunuz demektir.

İndirimli elektrik kullanmak demek, aslında kendi tedarikçi firmanızı seçebilmeniz yani bir başka deyişle elektrik aboneliğinizi istediğiniz özel bir tedarikçi firmaya taşımanız anlamına gelir. Bu da size tüketici olarak sınırsız yenilik ve fırsatlardan yararlanma şansı tanır.

Elektriğe ayırdığınız paradan tasarruf ederek neler kazanabileceğinizi biliyor musunuz?

Elektriğinizi indirimli kullanmaya başlamanız, sizin bambaşka fırsatlar için kapıları aralamanız anlamına gelir. İster birey isterseniz esnaf, KOBİ olun, elektrik aboneliğinizi kendi seçtiğiniz bir tedarik firmasına taşıdığınızda elektrik fiyatlarından mümkün olduğunca az etkilenirsiniz. Peki, elektrik fiyatlarından az etkilenmeniz, yani cebinize arttıracağınız paranızın olması ile neler yapabilirsiniz, hiç düşündünüz mü?

Gelin elektrik kullanımı anlamında gerçekleştirebileceğiniz tasarruf, yani indirimli elektrik tedarik edebilmenin size sağlayacağı artı faydalardan bahsetmeye çalışalım.

Küçük çaplı bir esnaf olduğunuzu varsayarsak, dükkânınıza yenilik katabilir, hem yaz hem kış aylarında ihtiyacınız olacak bir klima sahibi olabilirsiniz. Yine hem birey hem de bir esnaf olarak, elektrik kullanımınızdan elde ettiğiniz elektrik tasarrufu ile tuttuğunuz takımın maçlarını izlemek için kenara para ayırabilir ve bütün bir haftanın yorgunluğunu keyifli vakit geçirerek atabilirsiniz. Ofisiniz ya da dükkânınızın güvenlik sorununa yepyeni bir çözüm getirebilir, tasarruf ettiğiniz miktar ile artık işyerinize gelişmiş alarm sistemi taktırabilirsiniz.

İndirimli elektrik kullanmanın avantajları tabi ki bunlarla sınırlı değil. Aklınıza hayalinize ne tarz bir yenilik ve ihtiyaç geliyorsa, Serbest Tüketici olmanın size sağlayacağı fayda ile tüm bu isteklerinize elektrik kullanımınızda herhangi bir aksaklık yaşamadan ve gönül rahatlığıyla cevap verebilirsiniz.

Siz de 220PLUS’ın Avantajlar Dünyası’ndaki Yerinizi Alın!

Sadece elektrik satışı yapan bir mecra olarak düşünülmemesi gereken 220PLUS’ın avantajlarla dolu, yenilikçi dünyası, siz tüketicilerin gerçekleştirmek istediği küçük hayalleri için fırsat yaratmak anlamına geliyor.

Haydi, 220PLUS’ın elektrik kullanımını avantaja dönüştüren bu eşsiz dünyasındaki yeriniz alın, ister birey, isterseniz küçük esnaf olarak hayatın keyifli tarafının tadını siz de doyasıya çıkarın!