220PLUS Elektrik Tarifelerinin Faydaları
 / / 220PLUS Elektrik Tarifelerinin Faydaları

PLUS Faydalar

220PLUS, siz elektrik aboneleri için tasarladığı, birbirinden çekici avantajlarla dolu dünyasının kapılarını açıyor. Eğer siz de “Serbest Tüketici” tanımlamasının gerektirdiği özellikleri yerine getiriyor ve elektrik faturanızdan tasarruf ederken, aynı zamanda farklı imkan ve kampanyalardan da yararlanmak istiyorsanız, kolayca 220PLUS’lı olabilirsiniz.

220PLUS abonesi olup, elektrik faturanızdan elde ettiğiniz tasarruf miktarınızı arttırarak, PLUS Faydalar’dan size uygun olanını seçebilirsiniz. Siz değerli abonelerimizi hangi PLUS Faydalar mı bekliyor?

 Garanti Pos-On Kampanyası

Elektrik aboneliğinizi 220PLUS’a taşıyarak, 1 yıllık Garanti Pos-On 2000 paket ücretinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Garanti Pos-On Kampanyası

220PLUS’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasının siz abonelerine sunduğu bu kampanya dahilinde, elektrik aboneliğini 220PLUS’a taşıyan Garanti Bankası müşterisi olan KOBİ’ler, 1 yıl boyunca POS aidatından kurtulmuş oluyor.

Garanti POS-ON kampanya detayları için hemen tıklayın!

N11.com Hediye Çeki Kampanyası

Siz de 220PLUS üyesi olarak n11.com’dan 100 TL veya 500 TL’lik hediye çeki sahibi olabilirsiniz.

N11.com Hediye Çeki Kampanyası

Gerek ev gerek se işyeri tipinde 220PLUS elektrik abonesi olmanın getirdiği ayrıcalık ile sahip olabileceğiniz n11.com hediye çekinizi herhangi bir alışveriş tutarı limiti bulunmadan kullanabilirsiniz.

N11 Kampanyası detayları için hemen tıklayın!

Eureko Sigorta Kampanyası

 

Eşyam Garantide

220PLUS’lılar, Eşyam Garantide sigortası ile eşyalarını yangın, hırsızlık, sel ve deprem gibi risklere karşı 20 bin TL , cam kırılması gibi bir riske karşı 500 TL teminat ile garanti altına alabilmenin avantajını yaşıyorlar.

Eşyam Garantide sigortası

Kobim Garantide

220PLUS aboneleri, Kobim Garantide sigortası ile işyerlerini ve mallarını yangın, deprem, hırsızlık gibi  risklere karşı 10 bin TL, cam kırılması gibi bir riske karşı 1.500 TL limit ile garanti altına almanın ayrıcalığını taşıyorlar.

Kobim Garantide kampanyası detaylı Bilgi ve 220PLUS’lı olmak için hemen tıklayın!

 

Nat Geo Yıllık Dergi Aboneliği Kampanyası

220PLUS’lılar eşsiz doğanın mest edici güzellikleri ile dolu National Geographic Dergisi’ne 12 ay abone olabilmenin ve sonsuz keşif ruhunu yaşamanın tadını doyasıya yaşıyorlar.

 

National Geographic Dergisi’ne 12 ay abone

 

Detaylı Bilgi ve 220PLUS’lı olmak için hemen tıklayın!