ELEKTRİK TARİFELERİ
 / / Size Özel Elektrik Tarifeleri

Size Özel Elektrik Tarifelerimiz

Özel elektrik şirketimiz aracılığı ile alacağınız hizmetlerin organizasyonunu yaptığımız zaman, sizin için en uygun elektrik tarifeleri ve en estetik elektrik kullanım çözümleri çıkıyor karşımıza. Marka olarak sizler için 3 farklı tarife ve hizmet seçeneği sağlıyoruz. Bunların kendine has elektrik kullanımı, fiyatlandırması ve çevre dostu destekli koruması gibi kapsamları bulunuyor. Değerli müşterilerimiz için en estetik çözümleri en rahat kapsamlar dahilinde ortaya çıkaran sitelerimiz için, daha net, daha estetik ve daha kaliteli bir elektrik akımı başlatmak istiyoruz. Peki ama sunduğumuz elektrik tarifeleri nedir? İsterseniz bunları inceleyerek başlayalım.

Standart Tarife

Standart kullanım isteyen evler ve iş yerleri için, en estetik ve klasik tarifelerimiz arasında yer alıyor bu tarife. Sizin için özellikle organize edilen çalışmaları ve yenilikleri su yüzüne çıkaran bu tarifeyi kullanarak, yıl içindeki zamlardan etkilenseniz bile indirim oranının hep aynı kalmasını sağlayabileceğiniz bir tarife organize ettik sizin için. Bu tarife ile hemen hemen pek çok ihtiyacınızı karşılayabilir, fiyat konusunda da aklınıza takılan tüm sorunları çözümleyebilirsiniz.

Çevre Dostu Tarife

Bu tarifeye baktığımız zaman, akıllı sayaç kapsamında %8 indirimle bir hizmet sunuyor bu tarifemiz. Doğaya karşı tüm insanoğlunun bir sorumluluğu var ve bu tarife ile bunu elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışıyoruz. Doğaya karşı olan tüm sorumluluğun, çevre dostu bir şekilde yerine getirilmesini isteyen müşterilerimiz için, doğaya duyarlı, hava kirliliğine sebep olmadan üretilen elektrik çözümleri sunuyoruz. Güneş, su, rüzgar gibi enerji kaynaklarından enerji üretimini destekleyen çevre dostu tarifemiz, 220plus ile oldukça tercih edilen tarifelerimiz arasında yer alıyor.

Zamlardan Etkilenmeyen Tarife

Zam sevmeyen müşteriler için özenle hazırlanan bu tarife, sizlerin de çok hoşuna gidecek. Bir sene boyunca sabitlenen satış fiyatı ile ihtiyaçlarınızı daha verimli bir şeklide karşılayabilirsiniz artık! Üstelik hiç zam olmadan! Ulusal tarifeye zam gelse bile sabit fiyatlar üzerinden hizmet almaya devam ediyorsunuz. %4,9 oranında indirim sunan zamdan etkilenmeyen tarife seçenekleri için, daha fazla zaman kaybetmeyin ve kendinize dair yenilikleri kullanmaya başlayın. İndirimli elektrik hizmetleri konusunda elimizden gelen hizmetin en iyisini sunmaya çalışıyor, sizler için daha rahat ve daha estetik çözümler üretiyoruz.