UCUZ ELEKTRİK

 / UCUZ ELEKTRİK

Ucuz Elektrik Kullanımı

Ülkemizde her geçen gün enerji sektörü ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Ülkemizdeki en büyük gelişmelerden bir tanesi, artık enerji sektöründe de Telekom sektörü gibi, elektrik tedarikçinizi seçebilme özgürlüğüdür. Yıllık 2.000kWh elektrik tüketimi yapan aboneler, Serbest Tüketici olarak adlandırılarak,  ucuz elektrik kullanmaya başlayabilir. Enerji sektöründeki tüm oyuncular, abonelere elektrik faturalarında indirim teklif ederken, 220PLUS’ın, ucuz elektrik tarifelerine ek olarak hizmet kalitesi ve şeffaf fatura anlayışı ile ön plana çıktığı görülmektedir. 220PLUS, enerji sektöründe, üretim tesisleri de olan Doğuş Enerji’nin ucuz elektrik ve abonelerine kaliteli elektrik ticareti yapan markasıdır. Peki nedir ucuz elektrik? Nasıl geçilir?

UCUZ ELEKTRİK

İşyerleri ve meskenlerin enerji ihtiyaçlarını gidermek amacıyla ucuz elektrik kullanımına olanak sağlayan 220PLUS markası, Doğuş Enerji güvencesi altında elektrik enerjisi tedarik hizmeti sunmaktadır. Artısı en bol elektrik 220PLUS’a geçen tüketiciler ucuz elektrik kullanarak faturalarında maksimum tasarrufa ulaşır. 220PLUS şahıs ya da kurumların elektrik ihtiyaçları doğrultusunda bir tarife seçmelerini sağlayarak elektrik enerjisi maliyetlerini düşürmekte ve ucuz elektrik satışı gerçekleştirmektedir. Şu andaki tarife oranlarına bakıldığında, 220PLUS’a geçildiğinde, yılda en az bir fatura tutarında, elektrik faturasından tasarruf edilmesi mümkün olmaktadır.

Ucuz Elektrik Kullanımı Mümkün mü?

2015 yılında yürürlüğe giren Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) yönetmeliği ile Serbest Tüketiciler için ucuz elektrik kullanımı mümkün olmaya başladı. 2017’da revize edilen Serbest Tüketici limiti ile kullanım miktarı 2.000kWh’a düşürülmüştür(aylık yaklaşık 69TL Elektrik faturası bedeli). Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından lisans verilmiş elektrik tedarik şirketleri arasında yer alan 220PLUS, elektrik ihtiyacınıza göre tarifeler sunar ve ucuz elektrik satışı gerçekleştirerek ucuz elektrik kullanımına olanak tanır. Üstelik elektrik faturalarınızda herhangi bir sürpriz ile karşılaşmaz, 220PLUS’ın sizin için oluşturduğu tarife fiyatlarının dışına çıkmazsınız. 220PLUS, artısı en bol ucuz elektrik ile ucuz elektrik kullanırken PLUS avantajlarını da beraberinde yaşarsınız. 220PLUS abonesi olduğunuzda, ne kadar indirim alacağınız ile ilgili hesaplamayı, indirimli elektrik hesaplama sayfasından hesaplayabilirsiniz. Sayfadaki hesaplamayı kullanmadan önce, son 3 aya ait elektrik faturanızı yanınıza almanızı tavsiye ederiz.

Ucuz Elektrik Satışı Nasıl Gerçekleşir?

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından Serbest Tüketici unvanı verilen kullanıcılar, elektrik tedarikçisini değiştirerek ucuz elektrik kullanımına geçebilir. Böylece aynı miktarda elektrik tüketimi gerçekleştirmesine rağmen daha az elektrik faturası öder. Üstelik ucuz elektrik kullanımına geçiş sürecinde herhangi bir altyapı, kablo veya sayaç değişikliği yapmasına da gerek yoktur. Hiçbir ek ücret ödemenden, ucuz elektrik kullanımına siz de hemen başlayabilirsiniz. Başvuru sürecinde sadece e-posta adresinize gelen sözleşmeyi imzalayıp, bir fatura örneği ve TC kimlik numaranız ile birlikte adresimize göndermeniz yeterlidir. 220PLUS artısı en bol Ucuz Elektrik kullanmak bu kadar basit!

Ucuz Elektrik Satışında Kalite: 220PLUS

Ucuz elektrik satışında kalitenin adresi olan 220PLUS, Doğuş Enerji bünyesinde faaliyet göstermektedir. Doğuş Enerji, enerji sektöründe yatırım, üretim ve elektrik ticareti faaliyetlerini beraber yürüten lider kuruluştur. Doğuş Enerji’nin 1GW kapasiteye sahip mevcut portföyünün içerisinde; Artvin Barajı ve Hidroelektrik santrali(332MW), Boyabat Barajı ve Hidroelektrik santrali(513MW), Aslancık Barajı ve hidroelektrik santrali (120MW) yer almaktadır.

Doğuş Enerji güvencesi ile hizmet veren, 220PLUS’ta müşteri memnuniyeti ön plandadır. 220PLUS sadece ucuz elektrik satışı değil, aynı zamanda ek hizmetlerle müşterilerine ucuz elektrikten fazlasını sunar. 220PLUS, farklı tercihlere göre en uygun tarifeyi sunmaktadır. Artısı en bol elektrik 220PLUS’ın kullanıcıları için özel oluşturduğu elektrik tarifelerini inceleyebilirsiniz.

Ucuz elektrik kullanımı ile ilgili her türlü sorunuzu  mail adresimizden bize ulaşarak, iletebilirsiniz.