ELEKTRİK TARİFELERİ

SİZİN TARİFENİZ HANGİSİ?
Zamsız Tarife Zamsız Tarife
Zamsız Tarife

Tedaş birim fiyatı zamlansa bile zam istemeyen müşterilerimize özel! Bir sene boyunca satış fiyatımız sabit kalıyor!

Zamsız Tarife Zamsız Tarife
Zamsız Tarife

2018 yılı boyunca geçerli olmak üzere, ticarethane ve mesken aboneleri için, yeni elektrik aboneliklerinde 25,99 kr/kWh birim fiyat uygulanacaktır. İlgili tutar Tedaş nihai tüketici tarifelerine gelecek zamlardan etkilenmeyecektir.

 

 

Elektrik Tarifeleri

220PLUS’ın avantajlı elektrik tarifeleri arasında sizin için de uygun bir elektrik tarifesi mutlaka vardır. İndirimli elektrik satış hizmetinden faydalanarak, 220PLUS’ın indirimli tarife fiyatları sayesinde elektrik tüketimine daha fazlasını ödemeyin! 220PLUS’ın avantajlı elektrik tarifelerine geçen kullanıcıların altyapı, sayaç veya kablolarında herhangi bir fiziksel değişiklik yapılmaz, sadece elektrik birim fiyatı üzerinden size indirim sağlar. Kullanıcıların seçtikleri elektrik tarifeleri kapsamında oluşan elektrik faturaları, Doğuş Enerji markası olan 220PLUS tarafından kesilir.

İşyerleri ve meskenlerin elektrik enerjisi ihtiyaçlarını gidermek amacıyla indirimli elektrik satışı hizmeti veren 220PLUS, her ihtiyacınızda yanınızda...

EPDK, elektrik piyasasındaki elektrik fiyatlarını düzenleyen yetkili kamu kuruluşudur. Ulusal elektrik fiyatları üç ayda bir güncellenir. Aşağıda EPDK tarafından yayınlanan ulusal elektrik birim fiyatları bulunmaktadır:

EPDK Elektrik Tarifeleri:

 

Standart Tarife Tedaş birim fiyatı zamlansa bile sabit indirim oranı isteyenlere özel! Ulusal tarifedeki değişikliklerden etkilense bile, indirim oranının hep aynı kalmasını isteyen müşterilerimiz için! İndirim oranı; 220PLUS Standart Tarife TEDAŞ Ulusal Perakende Tek Zamanlı Mesken oranı üzerinden hesaplanmıştır.

Çevre Dostu Tarife Doğaya Karşı sorumluluğunu yerine getirmek isteyen müşterilerimize özel! Doğaya karşı olan sorumluluğunu yerine getirmek isteyen müşterilerimiz için! Doğaya duyarlı, hava kirliliğine sebep olmayan, güneş, su, rüzgar gibi enerji kaynaklarından elektrik üretimini desteklemek için 220plus Çevre Dostu Tarife. İndirim oranı; 220PLUS Standart Tarife TEDAŞ Ulusal Perakende Tek Zamanlı Mesken oranı üzerinden hesaplanmıştır.

Zamsız Tarife Tedaş birim fiyatı zamlansa bile, zam istemeyen müşterilerimize özel! Zam sevmeyen müşterilerimiz için. Bir sene boyunca satış fiyatımız sabit kalıyor! Ulusal tarifeye zam gelse bile 220plus Zamsız tarifeye zam gelmiyor!